Ubytování v apartmánu LUX

Apartmá má dva pokoje se společným novým luxusním sociálním zařízením. Nový moderní nábytek, příjemná atmosféra, nádherný výhled – to vše je klíčem k Vaší spokojenosti. V Apartmá máte k dispozici LCD televizor, telefon, sedací soupravu a zdarma Wi-Fi připojení na internet. V apartmánu je možnost umístit přistýlku.


Apartmá LUX

Apartmá

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích LUX

Pokoje jsou situovány v budově Duo I, kde se nachází recepce, restaurace, bar, vnitřní vyhřívaný bazén, welness centrum a jednací místnost. Nový moderní nábytek, příjemná atmosféra, nádherný výhled – to vše je klíčem k Vaší spokojenosti. Pokoj je dále vybaven LCD televizorem, křesílkem, telefonem a zdarma máte možnost připojit se na Wi-Fi internet. Na některé pokoje Lux je možno umístit přistýlku.


Dvoulůžkový pokoj LUX

Pokoj LUX

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard

Pokoje kategorie Standard se nachází se v budově Duo II. Recepce, restaurace, bar, vnitřní vyhřívaný bazén, welness centrum a jednací místnost se nacházejí v hlavní budově Duo I, která je vzdálena cca 50 m. Dvoulůžkový pokoj po částečné rekonstrukci s vlastní koupelnou a toaletou. Pokoj Vás přivítá v novém barevném kabátě. V pokoji je barevný televizor a nově máte možnost připojit se Wi-Fi na internet. Na některé pokoje lze umístit přistýlku.


Dvoulůžkový pokoj Standard

Pokoj Standard

Ubytování v pokojích Standard 2+2

Pokoje kategorie Standard se nachází se v budově Duo II. Pokoj Standard 2+2 je tvořen dvěmi dvoulůžkovými pokoji, které mají společnou koupelnu a toaletu. Pokoj je po částečné rekonstrukci a přivítá Vás v novém barevném kabátě. Na pokoji je barevný televizor a nově se zde můžete připojit Wi-Fi na internet.


Standard 2+2

Pokoj Standard